Koffieconcerten

De Koffieconcerten zijn een organisatie van vzw André Demedtshuis. De Koffieconcerten vinden plaats in de Sint-Bavokerk, Sint-Bavostraat in Sint-Baafs-Vijve.

Praktisch
Tickets: 10 euro 
Abonnement: 36 euro 
De concerten vinden plaats in de Sint-Bavokerk in Sint-Baafs-Vijve (Wielsbeke)
Na het concert wordt u een drankje aangeboden in het André Demedtshuis en is er gelegenheid tot een informele babbel.

Tickets kan je bestellen via 056/67.32.70 of info@andredemedts.be.

Koffieconcert: Les Abbaguati - 4 februari 2018, 17u

Barokensemble met soprane Soetkin Elbers

Programma: Aliens in London

Koffieconcert: St George Quintet - zondag 4 maart 2018, 17u

Programma: Bohemia Express

Dvorak en Janaceb

 

Afgelopen Koffieconcerten per seizoen

Koffieconcerten 2001 - 2002

Zondag 16 december
Mikhaïl Bezverkhny (viool) en Olga Zolotareva (viool)

Zondag 10 februari
Danza Mora
Peter Valck (klarinet) en Henk Buyse (gitaar)

Zondag 10 maart
Geert Callaert (piano)

Zondag 14 april
Bert Lietaert (gitaar)

Koffieconcerten 2002 - 2003

Zondag 10 november
Duo Sinistra e Destra
Jo Vercruysse (viool)
Micheline Dumortier (gitaar)

Zondag 15 december
Moscow Chamber Academy
Michel Taits (viool)
Elena Boni (viol
Nina Beljskaja (altviool)
Boris Baraz (cello)

Zondag 9 februari
Michael Kugel (altviool) en Mireille Gleizes (piano)

Zondag 9 maart
Chu Trio
I-Chin Chu (piano)
Leen Debode (klarinet)
Arthur Toth (altviool)

Koffieconcerten 2003 - 2004

Zondag 5 oktober
Jan Vermeulen (pianoforte)

Zondag 9 november
Valery Oistrakh (viool)
Liuba Aroutunian (piano)

Zondag 8 februari
Trio Rachmaninov
Tamara Ignatieva (viool)
Peter Heiremans (cello)
Evgeni Sinaiski (piano)

Zondag 7 maart
Arco Baleno Ensemble
Dirk Lievens (viool)
Marleen Ydiers (viool)
Kaat De Cock (altviool)
Stefaan Craeynest (cello)
Jan Verheye (contrabas)
Dieter Van Handenhoven (klavecimbel)

Koffieconcerten 2004 - 2005

Zondag 3 oktober
Ensor Strijkkwartet
Eric Robberecht (viool)
Francis Reusens (viool)
Frans Vos (altviool)
Steven Caeyers (cello)

Zondag 7 november
Valery Oistrakh (viool)
Jun Kanno (piano)

Zondag 6 februari
France Springuel (cello)
Guy Penson (klavecimbel)

Zondag 6 maart
Narziss und Goldmund Pianotrio
Wietse Beels (viool)
Mieke De Lauré (cello)
Piet Kuijken (piano)

Koffieconcerten 2005 - 2006

Zondag 2 oktober
Steven Vanhauwaert (piano)

Zondag 6 november
Valary Oistrach (viool)
Ulrich Grosser (klavecimbel en orgel)

Zondag 5 februari
Michael Kugel (altviool)
Mireille Gleizes (piano)

Zondag 5 februari
Spirale Piano Trio
Arman Simonyan (viool)
Makcim Fernades Samodaiev (cello)
Monica Florescu (piano)

Koffieconcerten 2006 - 2007

Zondag 1 oktober
Mikhaïl Bezverkhny (viool)
Timur Sergeyenia (piano)

Zondag 5 november
Valaery Oistrakh (viool)
Thomas Dieltjens (piano)

Zondag 4 februari
Kryptos Quartet
Hanna Drzewiecka (viool)
Elisabeth Wybou (viol)
Vincent Hepp (altviool)
Anthony Gröger (cello)

Zondag 11 maart
Moscow Chamber Academy
Michel Taits (viool)
Elena Boni (viool)
Nina Beljskaja (altviool)
Boris Baraz (cello)

Koffieconcerten 2007 -2008

Zondag 7 oktober
Mark Derudder (viool)
Sasha Grynuk (piano)

Zondag 11 november
Valery Oistrakh (viool)
Thomas Dieltjens (piano)

Zondag 3 februari
Klarinettrio
Eddy Vanoosthuyse (klarinet)
Michael Kugel (altviool)
Levente Kende (piano)

Zondag 2 maart
Trio Fenix
Shirly Laub (viool)
Tony Nys (altviool)
Karel Steylaerts (cello)

Koffieconcerten 2008-2009

Zondag 5 oktober
Steven Vanhauwaert (piano) en Ning Kam (viool)

Zondag 9 november
Sarah Peire (zang) en Jimmy Quintens (piano)

Zondag 8 februari
Gong Strijkkwartet & Leen Debode
Hanxiang Gong (viool)
Yinlai Chen (viool)
Arthur Toth (altviool)
Théo Schepers (cello)

Zondag 1 maart
Timur Sergeyenia (piano)

Zondag 19 april
Brussels Piano Quartet
Luba Barsky (piano)
Igal Braslavsky (altviool)
Wouter Vercruysse (cello)
Akika Hayakawa (viool)

Koffieconcerten 2009-2010

Zondag 4 oktober
Veronika Iltchenko (piano)

Zondag 8 november
Duo Helix (Wouter Vercruysse cello en Alexander Besant piano)

Zondag 7 februari
Spiegelstrijkkwartet
Elisa Kavaguti (viool)
Stefan Willems (viool)
Leo De Neve (altviool)
Jan Sciffer (cello)

Zondag 7 maart
Simoens Trio
An Simoens (viool)
Veerle Simoens (cello)
Katrijn Simoens (piano)

Zondag 11 april
Eveline Berezovsky

Koffieconcerten 2010-2011

Zondag 3 oktober
Het Kamerorkest en Ning Kam

Zondag 14 november
Idomeneo String Quartet
Marc Derudder (viool)
Eugene Lee (viool)
Reinoud Ford (cello)
Mathias Wiesner (altviool)

Zondag 6 februari
Amici Della Musica Strijkkwartet en Martine Reyners (sopraan)
Jo Vercruysse (viool)
Arman Simonian (viool)
Marc Claes (altviool)
Wouter Vercruysse (cello)

Zondag 6 maart
Hans Sluijs (piano)

Zondag 19 juni (heropening André Demedtshuis)
Vier op 'n rij (Flanders Recorder Quartet)

Koffieconcerten 2011 - 2012

Zondag 2 oktober
Luba Barsky (piano)

Zondag 6 november
Ami Muto (viool) en Reinaert Albrecht (piano)

Zondag 5 februari
Pianoduo Mephisto
Katrijn Simoens en John Gevaert

Zondag 4 maart
Oxalys Miniaturen

Koffieconcerten 2012 - 2013

Zondag 30 september
Trio Kadans
Jo Vercruysse (viool)
Jan Lust (piano)
Evy Van Dongen (klarinet)

Zondag 4 november
Wouter Vercruysse (cello)

Zondag 3 februari
Kryptos Quartet
Hanna Drzewiecka (viool)
Elisabeth Wybou (viol)
Sander Geerts (altviool)
Anthony Gröger (cello)

Zondag 3 maart
Sigiswald Kuijken (viola da spalla)

Koffieconcerten 2013 - 2014

Zondag 6 oktober
Hans Sluijs

Zondag 3 november
Mathias Coppens

Zondag 2 februari
Ann Cnop en Wouter Deconinck (viool en klavecimbel)

Zondag 2 maart
Amici Della Musica: Jo Vercruysse (viool), Arman Simonian (viool), Marc Claes (altviool), Wouter Vercruysse (cello)

Koffieconcerten 2014 - 2015

Zondag 5 maart
Luba Barsky (piano)

Zondag 9 november
St. George Quintet & Peter Lefevre

Zondag 8 februari
SimoensTrio: An Simoens (viool), Katrien Simoens (piano), Veerle Simoens (fluit)

Zondag 1 maart
Veronika Iltchenka (piano) en Toon Fret (fluit)

Zondag 10 mei
Toshiyuki Shibata (fluit) en Emma Wauters (harp)

Koffieconcerten 2015 - 2016

Zondag 4 oktober
La Chapelle Sauvage

Zondag 1 november
Steven Vanhauwaert (piano)

Zondag 7 februari
Roeland Hendrikx Ensemble

Zondag 20 maart
Duo Arpeggione: Wouter Vercruysse (cello) en Jan Depreter (gitaar)

Koffieconcerten 2016 - 2017

Zondag 2 oktober
SAHF4

Zondag 6 november
Het Rosetta Ensemble

Zondag 5 februari
Oxalys

Zondag 5 maart
Trio Khaldei

 

Speciale concerten

2004
Vrijdag 14 mei
Het lied van Hiawadha
(Guido Gezelle/ Marinus De Jong)
Anton Cogen (woord)
Geert Ott (orgel)


2006: 100 jaar André Demedts
Donderdag 26 januari
Contrasts
Freddy Arteel (klarinet)
Katy Sebestyen ((viool)
Ervin Schiffer (altviool)
Dana Protopopescu (piano)
Vrijdag 14 april
Scola Gregoriana
o.l.v. Roger Deruwe


Donderdag 11 mei
Quintessens
Marijke Gheysen (dwarsfluit)
Jean Maebe (hobo)
Geert Baeckelandt (klarinet)
Rik Vercruysse (hoorn)
Bart Snauwaert (fagot)


Zondag 21 mei
Anke Lapierre & Ciurlionis Strijkkwartet
Jonas Tankevicius (viool)
Darius Diksaitis (viool)
Gediminas Dacinkas (altviool)
Saulius Lipcius (cello)


Donderdag 21 september
Flanders Recorder Quartet
(Vier op 'n rij)
Banchetto Musicale


Vrijdag 24 november
Koor en orkest Zanglust Tielt
o.l.v. Bart Snauwaert

Extra concerten 2007
13 oktober
Kamerorkest Amici Della Musica
o.l.v. Dirk Brossé
Wilfried Van den Brande (bas)
Martine Reyners (sopraan)


24 november
Grupetto ensemble
"Grupetto goes classic"
Jo Vercruysse (viool)
Henk Soenen (klarinet)
Valentijn Biesemans (cello)
Bruno De Schaepdrijver (altviool)
Jan Lust (piano)

Extra concerten 2008 (25 jaar André Demedtshuis)
Vrijdag 25 april
Thérèse Malengreau (piano)


Zaterdag 20 september
Kamerorkest Amici Della Musica
o.l.v. Jo Vercruysse
"Orpheus & Eurydice" (Monteverdi)
Inge Van de Kerckhove (sopraan)
Nicholas Achten (tenor)
Joost Van de Kerckhove (woord)