
Expo mei
01/05/2026 19:00
Isabelle Bossuyt (49) uit Wielsbeke exposeerde al in verschillende grote steden als New York, Parijs, Miami, Londen, Amsterdam, Dubai, Stockholm,... en werkt samen met buitenlandse galeries in o.a. Spanje, Nederland en Zwitserland. In België werkt ze vooral samen met Gallery De Maeght in Nieuwpoort en Gallery Caroline Jespers in Heist Op Den Berg. Ook in haar eigen galerie te Waregem kan je werken van haar zien.
In de maand mei kan u haar werk dichter bij huis komen ontdekken, want dan stelt ze voor de 8ste keer solo tentoon in ons André Demedtshuis.
"Hier exposeren is altijd een beetje thuiskomen en de locatie op zich is al een bezoekje waard" citeert Isabelle. "In 2004 was ik er voor het eerst aanwezig en ik hou er enkel maar goeie herinneringen aan over. Hier kreeg ik ook voor het eerst de kans om mijn werk aan een ruimer publiek voor te stellen en het blijft absoluut één van mijn favoriete ruimtes om te exposeren."
De tentoonstelling “Pigments & Dreams” bevat een reeks olieverfschilderijen met een nostalgische knipoog naar vervlogen zomers. In bepaalde werken voel je het zonlicht door de olieverflagen sijpelen. De dromerige werken met soms gouden tinten en zachte schaduwen dragen herinneringen met zich mee aan gelach, warme middagen, fijne wandelingen en de geur van zomerlucht. Elke penseelstreek is een droom gevangen in kleur, een vluchtig moment dat eeuwig is gemaakt. Stap binnen en laat de zomer van weleer voortleven in je ogen en hart.